Підібрати матеріали:

Сценарій свята для учнів 1 класу "Прощавай, Букварику!"

Автор: Степанець Ніна Іванівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Плешканівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст - ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

  Розробка виховного заходу “Прощавай, Букварику!” рекомендавано для вчителів, вихователів, які працюють з учнями 1 класу. Захід сприяє виховуванню любові до рідної школи, навчання, друзів, вчителів; під час підготовки до свята діти розвивають вміння декламувати вірші, співати, танцювати, дружити, цінувати друзів; тематика заходу збагачує духовність дітей, виховує естетичний смак, розкриває артистичні здібності, пробуджує прагнення до знань, почуття задоволення від виконаної роботи.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує сценарій свята прощання з Букварем, метою якого є виховання любові до школи, навчання, дружби та вчителів. У святі беруть участь учителі, учні та їхні батьки. Свято включає велику кількість активностей, таких як декламування віршів, спів, танці, що сприяє збагаченню духовності дітей, розвитку естетичного смаку та артистичних здібностей. Важливим аспектом є напрацювання прагнення до знань і вміння цінувати дружбу.

Святково прибраний зал створює атмосферу радості та свята, а присутність символічних об'єктів, таких як кульки, малюнки казкових героїв та плакати "Спасибі, Букварику!", підкреслює значущість моменту для першокласників. Програма свята розрахована на активну участь дітей, включаючи гру "Хто швидше", відгадування загадок від Букварика та виконання пісень.

Підсумок свята кульмінує словами вдячності від учнів до Букваря, символізуючи завершення першого етапу їх навчання. Учителі висловлюють свої побажання та вручають абеткове печиво, що стає символічним подарунком та нагадуванням про навчання, пройдене разом із Букварем.

Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно