З розвитком хмарних технологій з’явилась можливість забезпечити вільний доступ до програмного забезпечення й різних сервісів мережі Інтернет. З’явилась можливість створювати, демонструвати та зберігати великий обсяг інформації безпосередньо у мережі Інтернет, створювати інтерактивні ситуації та викладати навчальний матеріал в певному онлайн – середовищі, що дає потужні можливості для навчання на якісно новому рівні.
Стаття "Використання хмарно-освітніх сервісів при викладанні математики"
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- Топ 12 фактів про Марка Твена
- Розвиток дрібної моторики рук дитини – одна із запорук успішного навчання (методичні поради, пальчикові ігри)
- Стаття "ФОРМУВАННЯ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ МОЛОДШОГО ШКОЛЯРА ЯК ЗАСОБУ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ"
- Мандалотерапія як спосіб самопізнання та психологічного благополуччя
- Методичні рекомендації під час колового тренування учнів на уроках фізичної культури
Стаття про "Використання хмарно-освітніх сервісів при викладанні математики" має корисну інформацію, що до сервісів, які можна використовувати й для співпраці декількома вчителями, і не тільки на уроках математики, дякую за ідею.
Багато років працюю вчителем та знаю не з чуток різницю між роботою з ганчіркою та крейдою та роботою з електронною дошкою, проектором, онлайн-сервісами та іншими сучасними технологіями.
В цілому погоджуюсь з автором, але маю декілька зауважень.
1) Дуже часто ми несвідомо підкладаємо дітям готові образи за допомогою презентацій або 3-D моделювання. Для слабких дітей це знахідка, але для учнів, що мають гарне логічне мислення це заважає розвитку уяви, абстрактного мислення. Таким дітям буде корисніше поступово переходити від готових зображень, програм, та презентацій, де тією чи іншою мірою вже присутні зображення.
2) Діти швидко втюмлюються від роботи з неживою істотою, бо в неї неможна запитати, пошуткувати. Дії, що людина виконує на дошці, саме крейдом та ганчіркою, часто є цікавішими для дітей, що звикли більшу частину свого життя проводити за екраном гаджета.