Підібрати матеріали:

Стаття "Використання хмарно-освітніх сервісів при викладанні математики"

Автор: Шверненко Тетяна Василівна

Посада: вчитель математики та інформатики

Місце роботи: Комунальний заклад

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

З розвитком хмарних технологій з’явилась можливість забезпечити вільний доступ до програмного забезпечення й різних сервісів мережі Інтернет. З’явилась можливість створювати, демонструвати та зберігати великий обсяг  інформації безпосередньо у мережі Інтернет, створювати інтерактивні ситуації  та викладати навчальний матеріал в певному онлайн – середовищі, що дає потужні можливості для навчання на якісно новому рівні.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує важливість використання хмарно-освітніх сервісів у викладанні математики, акцентуючи на можливостях індивідуалізації навчання, збагачення навчального матеріалу інтерактивним контентом та підвищення ефективності освітнього процесу. Автор звертає увагу на різні онлайн інструменти, такі як Blendspace для створення уроків, сервіси для створення кросвордів, Prezi для презентацій, що дозволяють вчителям створювати більш залучені та інтерактивні уроки математики. Також підкреслюється роль сучасних технологій у розвитку творчих здібностей учнів та поліпшенні їхньої працездатності.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

OLENA CHEREMIS ANATOLIIVNA
OLENA CHEREMIS ANATOLIIVNA каже:
09.01.2024 о 18:35

Стаття про "Використання хмарно-освітніх сервісів при викладанні математики" має корисну інформацію, що до сервісів, які можна використовувати й для співпраці декількома вчителями,  і не тільки на уроках математики, дякую за ідею.

Народницький Євген Генадійович
Народницький Євген Генадійович каже:
08.05.2023 о 21:17

Багато років працюю вчителем та знаю не з чуток різницю між роботою з ганчіркою та крейдою та роботою з електронною дошкою, проектором, онлайн-сервісами та іншими сучасними технологіями. 
В цілому погоджуюсь з автором, але маю декілька зауважень.
1) Дуже часто ми несвідомо підкладаємо дітям готові образи за допомогою презентацій або 3-D моделювання. Для слабких дітей це знахідка, але для учнів, що мають гарне логічне мислення це заважає розвитку уяви, абстрактного мислення. Таким дітям буде корисніше поступово переходити від готових зображень, програм, та презентацій, де тією чи іншою мірою вже присутні зображення.
2) Діти швидко втюмлюються від роботи з неживою істотою, бо в неї неможна запитати, пошуткувати. Дії, що людина виконує на дошці, саме крейдом та ганчіркою, часто є цікавішими для дітей, що звикли більшу частину свого життя проводити за екраном гаджета. 

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно