Підібрати матеріали:

Стаття "Освітня індивідуальна траекторія студента"

Автор: Воронцова Олена Миколаївна

Посада: викладач математики

Місце роботи: ВСП "Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім.В. Даля""

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Освіта у XXI столітті — не однакова для всіх програма, яку завантажують у мозок. Це розкриття природних здібностей, вибір студента і його батьків, а також можливість максимально вигідно підготуватися до наступного навчання професії та конкуренції на ринку праці. Тобто сучасний коледж — не для того, щоб усі мали однаковий мінімум знань, а для того, щоб отримати необхідне саме для свого подальшого професіонального шляху. 

Основним інструментом для цього є індивідуальна освітня траєкторія. Це особистий шлях реалізації потенціалу кожного студента. У Законі «Про освіту» сказано: «Індивідуальна освітня траєкторія — персональний шлях реалізації особистісного потенціалу здобувача освіти, що формується з урахуванням його здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду, ґрунтується на виборі здобувачем освіти видів, форм і темпу здобуття освіти, суб’єктів освітньої діяльності та запропонованих ними освітніх програм, навчальних дисциплін і рівня їх складності, методів і засобів навчання». 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує реалізацію індивідуальної освітньої траєкторії адресовану здобувачам освіти в коледжах. Висвітлюються аспекти важливості особистісного підходу у сучасній освіті, законодавчої підтримки, організації вибору навчальних дисциплін, зорієнтованих на професійну готовність, самостійність та розвиток власних здібностей студентів. Викладено принципи формування індивідуальних освітніх траєкторій, забезпечення права вибору навчальних дисциплін, сприяння розвитку HardSkills та SoftSkills. У документі також розглядається роль коледжів у підтримці та розвитку індивідуальної траєкторії кожного студента.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно