Підібрати матеріали:

Стаття на тему "Національно-патріотичне виховання при викладанні філологічних дисциплін як засіб підвищення комунікативної та соціальної компетентностей студентської молоді в сучасних реаліях нашої держави"

Автор: Кравчуновська Інна Григорівна

Посада: викладач української мови і літератури

Місце роботи: КЗВО Дніпровський педагогічний коледж ДОР

Оцініть публікацію:

У статті презентовано компетентнісно орієнтовану методику  організації творчо-пошукової діяльності студентів на створення проектів – літературних віртуальних екскурсій за творчістю видатних українських письмеників і поетів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ представляє статтю Інни Кравчуновської, в якій описано методику національно-патріотичного виховання через філологічні дисципліни. Авторка акцентує увагу на ролі вивчення української літератури в формуванні ідентичності, національної свідомості та патріотизму серед студентів. Основним засобом навчання є творчо-пошукова діяльність, зокрема створення літературних віртуальних екскурсій за творчістю видатних українських письменників. Стаття підкреслює значення сучасних освітніх технологій у розвитку комунікативної та соціальної компетентностей молоді.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Шинкар Тетяна Михайлівна
Шинкар Тетяна Михайлівна каже:
01.04.2020 о 11:36

Дуже змістовний матеріал. Виховання дитини – горомадянина та справжнього патріота держави дуже актуальне питання сьогодення. Діти приходять до школи не леше навчатися на уроках, а використання прийомів виховної роботи допомагає в інтерактивній формі залучити дитинину до співпраці. Не тільки збережння національних традицій, а й поширення їх у маси, саме це автор добре показав у своїй розробці. Звісно де, як не на уроці української літератури можна якомога глибше зануритися в історію своєї держави, відчути себе патріотом, можна цю розробку вдало скомпонувати з уроком історії. Вдало підібраний матеріал. Дякую!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно