Підібрати матеріали:

Стаття ФОРМУВАННЯ ДУХОВНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОСОБИСТОСТІ У КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Автор: Лісненко Тетяна Станіславівна

Посада: вчитель української мови і літератури

Місце роботи: Роменська ЗОШ № 8

Вчитель-експерт VIP-користувач

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

Розбудова української державності, проведення реформ, побудова громадянського суспільства неможливі без розвитку української духовності. Процес глобалізації сучасного суспільства виявив надзвичайно багато глобальних проблем, що пов’язані з перепонами досягнення гармонії людини і природи, недооцінкою розвитку кожної індивідуальності як неповторної особистості, що відіграє вирішальну роль у створенні особливої духовної атмосфери життєтворчості.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ аналізує процес формування духовного потенціалу особистості в культурно-освітньому просторі навчальних закладів, акцентуючи на значенні духовності для розвитку суспільства та індивіда. Розглядаються ідеї філософів про людську духовність, її складові та вплив на формування особистості. Обговорюється роль освіти у духовному розвитку людини, підкреслюючи нагальність цілеспрямованого виховання духовних якостей та цінностей у контексті сучасних глобальних викликів.

Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Цюпа Олександр Миколайович
Цюпа Олександр Миколайович каже:
24.03.2020 о 07:49

В сучасній школі нормальній людині – не вижити, як і в будь-якому державному закладі сьогодні. Це проблема. Немає в школі хороших вчителів, і взятися їм вже немає звідки. Тому даний матеріал, мабуть, навіть шкідливий, бо відволікає увагу від реальних проблем, ведучи кудись в рожеву далечінь, де молочні ріки течуть між кисільних берегів і панує повне щастя на чолі з хорошими вчителями і міністрами, які не крадуть. Ви вірите в міністрів, які не крадуть? І так само слід вірити в хороших вчителів

Цюпа Олександр Миколайович
Цюпа Олександр Миколайович каже:
24.03.2020 о 07:49

Хороший вчитель – в якомусь сенсі недурний

Важливо, що в якомусь сенсі. Він не обов’язково повинен бути інтелектуалом. Він навіть може бути інтелектуально нижче своїх учнів. Напевно, важливо не бути обмеженим, тобто розуміти при будь-якій кількості розуму, що за межами розуміння вчителя залишається ще дуже і дуже багато. І бажано хотіти туди йти разом зі своїми учнями. Або хоча б не заважати їм пройти цей шлях самим.

Бувають хороші вчителі дуже скромних здібностей, які зовсім не хапають з неба зірок і прекрасно усвідомлюють це. Зірки хапають їх учні.

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно