Проблема самореалізації є досить актуальною у соціально-педагогічній науці, адже сучасні соціальні-економічні та політичні умови вимагають від особистості життєвої активності, здатності до самоствердження та саморозвитку, вміння використовувати свої можливості та здібності у різних ситуаціях життєдіяльності. У матеріалах висвітлено основні шляхи та напрямки професійної самореалізації педагога.
Самореалізація як вагомий чинник становлення особистості педагога
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Компетентність педагога пов'язана з професіоналізмом, тому зміст поняття «професійна компетентність» визначається рівнем професійної освіти, досвідом, індивідуальними здібностями і якостями педагога, вмотивованим прагненням до неперервної самоосвіти та самовдосконалення, творчим і відповідальним ставленням до справ. Для того щоб відповідати сучасним вимогам педагогу необхідно вдосконалювати свою професійну майстерність, займатися самоосвітою і мати можливість самореалізуватися.
Досіть цікаву та актуальну проблему Ви підіймаєте у своїй статті, шановна Ліана Вікторівна. Із задоволенням ознайомилася з вашою роботою, дещо, навіть, було нове для мене. Дякую!
Готуватися до кожного уроку творчо, придумуючи щоразу щось цікаве.
– Докладно розробити конспект одного або декількох уроків. Нехай вони відрізнятимуться від звичайних уроків за формою, методами, насиченістю, цікавою інформацією, дослідами тощо.