Підібрати матеріали:

Розвиток дрібної моторики рук дитини – одна із запорук успішного навчання (методичні поради, пальчикові ігри)

Автор: Сургай Вікторія Павлівна

Посада: заступник директора з НВР, учитель

Місце роботи: Харківський ліцей № 158 Харківської міської ради

Оцініть публікацію:

    Варто підкреслити, що період початкового навчання посідає особливе місце у пробудженні і розвитку в учнів інтересу до навчання, а також у корекційно-розвивальному впливі  на особистість. У НУШ треба належну увагу  приділяти розвитку в дітей спроможності швидко й точно виконувати рухи пальцями рук, уміло взаємодіяти обома руками, спритно “перебудовувати”рухи відповідно до умов.  Головне в письмі – добре розвинена дрібна моторика рук.  Орган, що відповідає за письмо, аж ніяк не руки, а голова. Для того щоб навчитися писати, потрібен не просто взаємозв’язок мислення і дрібної моторики, а й здатність перевести інформацію, яка утримується в мозку, у систему знаків. У статті надаються методичні поради для вчителів початкових класів та добірка корисних пальчикових ігор для першокласників.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Лола Лариса Анатоліївна
Лола Лариса Анатоліївна каже:
08.11.2020 о 07:59

Цікавий матеріал як для починаючих вчителів так і для батьків. Мілка моторика рук дитини дає повштох для розвтику дитини взагалі. Цей матеріал взяла для себе в педагогічну скарбницю. 

 

Оксюк Юлія Григорівна
Оксюк Юлія Григорівна каже:
02.11.2020 о 20:32

Дякую за цікаві методичні рекомендації, які корисні не лише вчителям, а й батькам . Адже розвиток дрібної моторики кистей рук – складова мовленнєвого розвитку дитини. Поданий Вами матеріал буду використовувати на своїх заняттях для   для розвитку координації рухів рук, зміцнення дрібних м'язів кистей, зкоординованості дій зорового та рухового аналізаторів у дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Оксюк Юлія Григорівна
Оксюк Юлія Григорівна каже:
02.11.2020 о 20:12

Дякую за цікаві методичні рекомендації, які корисні не лише вчителям, а й батькам . Адже розвиток дрібної мотрики кистей рук – запорука мовленнєвого розвитку дитини.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно