Підібрати матеріали:

Розробка уроку з української мови 11 клас " Розділові знаки при однорідних членах речення".

Автор: Кондратюк Людмила Олександрівна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Вечірня (змінна) школа 20 м. Києва

VIP-користувач

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання про однорідні члени речення, сформувати вміння знаходити однорідні члени речення; розвивати та удосконалювати вміння правильно ставити розділові знаки при однорідних членах речення; розвивати творчі вміння складати речення, використовувати в усному та писемному мовленні; навчити моделювати схеми речень з однорідними членами речення.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є планом уроку на тему "Розділові знаки при однорідних членах речення", метою якого є узагальнення, повторення та систематизування знань учнів про однорідні члени речення. В ході уроку учні мають навчитися визначати однорідні члени речення та правильно використовувати розділові знаки при їх запису. Заплановані різноманітні навчальні активності, включно з іграми на актуалізацію знань, роботою з таблицями правил постановки розділових знаків, а також практичними завданнями на закріплення матеріалу. Очікується, що за результатами уроку учні зможуть помічати та виправляти пунктуаційні помилки, ефективно використовувати однорідні члени в реченнях.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації
Презентація Людмили Кондратюк, вчительки української мови, присвячена розділовим знакам при однорідних членах речення. Пояснюється вживання коми, крапки з комою, двокрапки, і тире з наведенням конкретних правил та прикладів для кожного випадку. Включено практичні заняття з добором прикладів, а також вправи на визначення та правильне розставлення розділових знаків у реченнях. Подано приклади речень для самостійної роботи. Завдання демонструють, як однакові засоби зв'язку (безсполучниковий, повторювальні сполучники тощо) впливають на вживання розділових знаків.
Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно