Підібрати матеріали:

Розробка уроку з української літератури 11 клас "Група "київських неокласиків".

Автор: Кондратюк Людмила Олександрівна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Вечірня (змінна) школа 20 м. Києва

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Здобувачі освіти мають знати творчість київських талановитих митців, які не підпадають жодній схемі. Вони називали себе неокласиками. До групи неокласиків входили:
М. Зеров, М. Драй-Хмара, М. Рильський, П. Филипович та Юрій Клен.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує урок, присвячений групі "київських неокласиків" у контексті української літератури. Наводяться основні мети уроку, опис організації та змісту заняття, включаючи огляд уроку, історичний контекст неокласицизму та детальну характеристику життя та творчості трьох представників групи: М. Зерова, М. Драй-Хмари та М. Рильського. Урок передбачає використання мультимедійного супроводу і зосереджений на залученні учнів до активної роботи через групову діяльність та обговорення поетичної майстерності, філософії та поетичного самовираження неокласиків.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація підготовлена Людмилою Кондратюк, вчителем української мови та літератури, та присвячена київським неокласикам — унікальному явищу в українській культурі періоду "розстріляного відродження". Неокласики, серед яких значні постаті як М. Зеров, М. Драй-Хмара та М. Рильський, відомі своєю орієнтацією на античну спадщину, європейські літературні традиції, велику увагу до форми та якості літературного мовлення. Вони шукали духовної гармонії в мистецтві, намагалися відтворити нове осмислення національних та зарубіжних літературних традицій, водночас протистоячи авангардизму та модернізму. Презентація також охоплює життєві шляхи та творчий доробок ключових представників неокласицизму, їхню боротьбу за високі ідеали мистецтва у часи репресій та політичних переслідувань.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно