Підібрати матеріали:

Розробка та презентація уроку з позакласного читання у 2 класі за твором В.О. Сухомлинського " Як Сергійко навчився жаліти".

Автор: Струбіцька Галина Йосипівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Гімназія № 260 м. Києва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок з позакласного читання у 2 класі за твором В.О. Сухомлинського можна присвятити Всесвітньому дню доброти. На цьому уроці діти не лише продовжують знайомство з літературною спадщиною великого педагога, а і розвивають свої духовні цінності, вчаться бути толерантними по відношенню до людей з обмеженими можливостями, розвивають критичне мислення, вміння узагальнювати, робити висновки. А головне – навчаються чуйності, щирості, людяності. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує план уроку позакласного читання для 2 класу на тему "Людина починається з добра", що включає елементи розвитку критичного мислення. Основна мета - знайомство з творчістю В.О. Сухомлинського, виховання толерантності до людей з обмеженими можливостями, формування в учнів духовних цінностей і критичного мислення. Урок передбачає різноманітні види робіт: вправи на уважність і артикуляцію, оголошення мети уроку, актуалізацію знань про автора, дискусії, читання та аналіз тексту оповідання "Як Сергійко навчився жаліти", рефлексія та самоцінювання.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена роботі з оповіданням Василя Сухомлинського "Як Сергійко навчився жаліти". Вона розпочинається з вправ та активностей, спрямованих на налаштування учнів на позитив, та включає дихальну гімнастику та гімнастику для очей. Презентація містить кероване та вибіркове читання уривків із оповідання, фокусуючись на емпатичному розумінні дій персонажів, особливо через переживання Сергійка, який навчився співчувати сліпій дівчинці. Далі ідуть рефлексія та обговорення, де учні, працюючи в групах, аналізують текст і його вплив, вчаться виявляти емпатію та розуміння до людей з обмеженими можливостями. В кінці проводиться самооцінювання.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Ткаченко Світлана Василівна
Ткаченко Світлана Василівна каже:
07.01.2025 о 19:20

Даний урок поглиблює знання учнів про видатних письменників України. Використання інтерактивних методів підвищує зацікавленість дітей, а складання сенкана й слів-синонімів – розвиває мовлення, збагачує словниковий запас.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно