Підібрати матеріали:

Розробка STEM уроку .Слухова сенсорна система

Автор: Кучкова Аліна Геннадіївна

Посада: Вчитель біології

Місце роботи: Комунальний заклад Харківський ліцей №87

Оцініть публікацію:

Мета уроку: продовжити формувати поняття «аналізатори» на прикладі слухового аналізатора; розкрити значення органа слуху в житті людини і тварини; ознайомити із будовою і функціями органа слуху; Формувати вміння прогнозувати вплив дисциплін природничого циклу на розвиток технологій, нових напрямів підприємництва; розвивати креативне наукове та логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати, удосконалювати навички самостійного здобуття знань, уміння робити висновки та критично оцінювати отриману інформацію, уміння пояснювати явища в живій природі та іншу інформацію, використовуючи наукове мислення.

Форма: STEM-урок.

Цільова група: учениці та учні 8 класу .

Міжпредметні зв’язки: хімія, фізика, основи здоров’я.

STEM компетенції презентовані в уроці:

 Science: ознайомлення із загальною будовою і функціями слухової системи людини. Визначення шляхів застосування знань з теми  в практичній діяльності людини.

Technology: використання технологій дослідження, використання здобутих навичок, а також навички роботи з 3D моделями та літературою.

Engineering: будова  слухових апаратів та принцип роботи локаційних систем.

Math: використання математичних знань розрахунку швидкості поширення звуку.

Гендерність на уроці: Для сприяння подоланню гендерних стереотипів у сфері науково-технічних професій, під час проведення уроку ввчителька буде використовувати гендерно-чутливий підхід, а також проводити заохочувальні дії мотивації дівчат до науково-технічної діяльності. А саме:

 – взаємодія з дівчатками так само, як із хлопцями під час уроку;

– мотивація до вивчення STEM–предметів дівчатками, шляхом позитивної атмосфери під час навчання, а також розкриття пріоритетів STEMпрофесій та успішної кар’єри жінок в них.

Вікно перегляду документа
Отримати код

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно