Підібрати матеріали:

Рефлексія на уроках географії

Автор: Стародубцева Вікторія Анатоліївна

Посада: вчитель географії

Місце роботи: КЗ "Золочівський ліцей № 2"

Оцініть публікацію:

В роботі подано класифікацію рефлексії, наведено приклади прийомів роботи, які можна використати на уроках географії в будь-якому класі.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ, підготовлений вчителем географії Вікторією Стародубцевою з Золочівського ліцею №2, присвячений рефлексії на уроках географії. В ньому розглядається рефлексія як метод усвідомлення результатів діяльності, що сприяє пізнанню себе. Документ включає класифікацію рефлексії, описує її види, такі як рефлексія настрою, діяльності та змісту навчального матеріалу, а також пропонує конкретні прийоми та методи для кожного виду. В кінці роботи наведені висновки про важливість формування в учнів рефлексивного ставлення до навчання та поради щодо використання рефлексії на уроках.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація Стародубцевої В.А. описує роль і значення рефлексії на уроках географії для розвитку здатності учнів аналізувати свої дії, думки та процес пізнання. Вона розглядає рефлексію настрою, діяльності та змісту навчального матеріалу, надаючи приклади вправ і методів для кожної з категорій (колірні маркери настрою, прийоми для аналізу успіху, методи для рефлексії змісту матеріалу). Також наголошується на важливості постійної зміни методів та врахування вікових особливостей учнів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Пилипенко Вікторія Юріївна
Пилипенко Вікторія Юріївна каже:
09.04.2020 о 07:05

Дякую за різні види рефлексіії, які можна використати на уроках. Вчитель – це творець, кладязь різних ідей. Діти завжди з задоволенням виконують такі завдання!

Цюпа Олександр Миколайович
Цюпа Олександр Миколайович каже:
24.03.2020 о 07:14

Я завжди даю вибір: хочете співати – співайте, ні – спостерігайте. Коли діти переступають зранку поріг школи, у них уже 17 проблем, які трапилися дорогою. Важливо дати кожному можливість долучитися. І якщо дитина не хоче – дати зрозуміти, що це нормально.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно