Підібрати матеріали:

"Майндмепінг як ефективна методика при подоланні освітніх втрат та розривів на уроках української мови та літератури"

Автор: Черниця Марина Миколаївна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Одеський ліцей №44

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

Тема досвіду: «Майндмепінг як ефективна методика при подоланні освітніх втрат та розривів на уроках української мови та літератури».

Актуальність досвіду. Подолання освітніх втрат і розривів – справжній виклик і пріоритетне завдання для сучасної системи освіти України. Пандемія COVID-19, карантинні обмеження, а згодом повномасштабна війна створили великі прогалини в знаннях і недосягнення школярами очікуваних результатів навчання. Основним завданням вчителя є створення методичного супроводу для заповнення освітніх лакун та забезпечення здобуття якісних знань, які учні будуть застосовувати впродовж свого життя, виховання особистості, здатної до самореалізації та професійного зростання в умовах реформування сучасного суспільства.

Аналіз проведених уроків із застосуванням майндмепінгу дає підстави стверджувати, що цей метод слід активно використовувати в процесі вивчення української мови та літератури для подолання освітніх втрат і розривів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує досвід використання майндмепінгу як методики на уроках української мови та літератури для подолання освітніх втрат і розривів. Автор розглядає майндмепінг як ефективний інструмент для систематизації і узагальнення знань, активізації пізнавальної діяльності учнів та розвитку їх критичного мислення. Різні застосування ментальних карт на уроках детально описані, від роботи в групах до індивідуальних проєктів, націлені на глибоке осмислення матеріалу та його засвоєння. Ефективність методики підтверджується аналізом результатів її впровадження, включаючи активізацію учнів і підвищення їх інтересу до навчання.

Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно