Підібрати матеріали:

Проект "Комп’ютер і ми. Шкода і користь розумної машини". Продукт співпраці психолог-здобувачі освіти.

Автор: Стрішкова Галина Миколаївна

Посада: практичний психолог/соціальний педагог

Місце роботи: Нагірнянський ліцей Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Оцініть публікацію:

Використання проективних методик в роботі практичного психолога і соціального педагога.                                                                                                                    Комп’ютери вже досить давно увійшли в наше життя. Вони змінили світ і можливості людини. Сперечання про користь чи шкоду комп’ютера дуже актуальні для підлітків, які починають своє знайомство з комп’ютерами.

 Я вибрала цю тему, тому що це питання часто обговорюється і в моїй родині і в моєму ліцеї. У цій роботі мені хотілося б висвітлити і зважити основні плюси і мінуси роботи з комп’ютером. Кожен ліцеїст, який починає свою спілкування з ПК, повинен знати і розуміти, що не тільки людина управляє комп’ютером, але і комп’ютер впливає на людей.

Припущення: на мою думку, у кожного школяра повинен бути доступ до комп’ютера. Персональний комп’ютер в сучасному світі став невід’ємною частиною нашого життя, але потрібно вміти правильно поводитися з ПК і знати міру.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує проект під назвою "Комп'ютер і ми. Шкода і користь розумної машини", який реалізується у соціально-психологічній сфері протягом одного семестру. Проект спрямований на формування інформаційної культури у ліцеїстів, вироблення уявлення про користь та шкоду використання комп'ютера і Інтернету. Включає різні етапи: організаційний, підготовчий, робота за планом, оформлення та презентація проекту. Залучає до активної участі та співпраці дітей і батьків, використовує проективні методики для діагностики та розвитку емоційно-вольової сфери учасників.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно