Підібрати матеріали:

Презентація на тему: Традиційні українські жіночі прикраси як невід’ємний компонент жіночого одягу (XIX – середина XX століття) частина ІІІ

Автор: Следь Ірина Іванівна

Посада: вчитель історії

Місце роботи: ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

Оцініть публікацію:

Пропоную продовження презентації (частина 3).

Прикметною рисою розвитку сучасного суспільства є зростання етнічної свідомості українського народу, усвідомлення необхідності збереження народного мистецтва як генофонду його духовності.

       Дане дослідження розкриває особливості виникнення, побутування та використання традиційних українських жіночих прикрас, як невід’ємного компонента українського жіночого одягу.

Науково-практичне значання роботи полягає у  тому, що матеріали дослідження можна використати на уроках історії  та народознавства, у проєктах, присвячених етнографїї.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація присвячена традиційним українським жіночим прикрасам XIX – середини XX століття. Розглядаються сережки, дукати, дукачі, монети, що носилися на шиї, та інші типи прикрас, як елемент самовираження і з чітко вираженими захисними функціями. Описуються загальні та локальні особливості прикрас, використання різноманітних матеріалів та тенденції переходу до фабричного виробництва прикрас наприкінці XIX - на початку XX століть. Зазначено про відродження етнічного стилю в українських прикрасах з поверненням української державності.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно