Бажання творчості.
Вчитель – професія творча. Творча людина не зможе з року в рік працювати за одним і тим же поурочним планом або сценарієм. Робота повинна бути цікавою і приносити задоволення.
Зміни, що відбуваються в житті суспільства.
Ці зміни в першу чергу торкаються учнів, формують їхній світогляд, і не хотілося б, щоб мій образ формувався у них як образ «несучасної людини».
Конкуренція.
– яка мотиує до самовдосконалення. Можливість бути потрібним на роботі.
Громадська думка.
Мені не байдуже, вважають мене «хорошим» або «поганим». Поганим вчителем бути прикро.
Матеріальне стимулювання.
Без постійного засвоєння нових знань не домогтися підвищення категорії, збільшення навантаження у школі.
Інтерес. Вчитися просто цікаво.
Як людина, яка щодня вчить, не буде постійно вчитися? Чи вправі вона тоді викладати?
Вчитися можна різними шляхами, і кожен вибирає собі найбільш прийнятний, але хочеться нагадати слова німецького філософа Дістервега:
«ТИ ЛИШЕ ДО ТИХ ПІР ЗДАТНИЙ СПРИЯТИ ОСВІТІ ІНШИХ,
ПОКИ ПРОДОВЖУЄШ ПРАЦЮВАТИ НАД ВЛАСНОЮ ОСВІТОЮ …».
Трохи бонально та загально.Більше фактів – фотографій щодо досвіду та роботи. Хто нехоче відставати , мусить рухатись. Сучасний вчитель застосовує нові освітні ідеї, постійно вчиться та перебуває у постійному пошуку. Зрощення педагога у поширенні форм методичної роботи. Здатність до творчості дає поштовх розвиватись та йти уперед. Урок – це головний простір – де проявляється ініціативність та майстерність. А В.Сухомлинський : "Учитель повинен більше працювати не на уроці, а готуючись до нього". А рівень майстерності вчителя – визначають за крітеріями результатів діяльності, наскільки творчо працює вчитель. І тому треба показувати, якщо це презентація.. Погано, що сайт дає на це небагато одиниць виміру кількості інформації. По задоволених обличчах спостерігається самоосвітня діяльність педагога. За словами В.Сухомлинського: "….. немає людей більш допитливих …., як учитель".
Дякую за вашу відданість. Тут виграють діти, ну і ми з вами.