Підібрати матеріали:

Презентація на тему "Мандруємо Європою" для 1-го класу з музичного мистецтва

Автор: Світлична Тетяна Олександрівна

Посада: вчитель музичного мистецтва

Місце роботи: Харківський ліцей № 112

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

✨ Створюєте навчальні матеріали?📖

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

Презентація створена для класу “Інтелект України”, в якому уроки проходять раз на два тижня. Діти подорожують до Німеччини, Франції,  Італії разом із П. І. Чайковським.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації
Ця презентаця, підготовлена вчителем музичного мистецтва для 1-В класу, зосереджена на музикальній подорожі Європою разом з Петром Іллічем Чайковським. Учні вивчають різні танці та пісні, зокрема французький менует, німецький танець, італійську тарантелу, а також український гопак. Особлива увага приділяється зв'язку Чайковського з цими творами через його “Дитячий альбом”.
Додайте в закладки, щоб не втратити. 😉

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гнатко Вікторія Анатоліївна
Гнатко Вікторія Анатоліївна каже:
04.06.2022 о 12:05

Презентація з музичного мистецтва для 1 класу НУШ на тему «Мандруємо Європою", де по крокам викладений матеріал для роботи на уроці. Це сприятиме зацікавленню дітей країнами Європи, виховуватиме повагу та дружбу між країнами, яка зараз так необхідна. В допомогу вчителям початкових класів у проведенні уроків музичного мистецтва.

Створюєте навчальні матеріали?

💰 Розміщуйте їх для продажу на shop.vsimosvita.com

🔥 Почніть заробляти вже сьогодні!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно