Підібрати матеріали:

Презентація на тему" Формування екологічної компетентності учнів в умовах Нової Української школи " для вчителів

Автор: Шевченко Людмила Анатоліївна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Нововодолазький ліцей №3

Оцініть публікацію:

Освітня спільнота сьогодні ставить перед собою нове завдання – сформувати в учня вміння вчитись. Тому виховання такої соціально і професіонально активної особистості вимагає від педагогів застосувань нових методів, прийомів і форм роботи. Щоб сформувати компетентного випускника у всіх потенційно важливих сферах професіональної освіти і життєдіяльності.

Передбачає:

  • формування в учнів навичок осмислення фактів та наукових ідей, предметом яких є навколишнє середовище як у локальному, так і в глобальному вимірах, застосування їх у повсякденному житті;
  • формування у людства екологічного світогляду, головне в якому – усвідомлення необхідності збереження оптимального для життя середовища, яким є планета Земля.
Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація описує методи та підходи до формування екологічної компетентності учнів в умовах Нової української школи. Розглядаються основи компетентнісного навчання, методи активізації учнівської участі, такі як метод "Кубик Блума", ігри, екологічні проекти, та наголошується на важливості розвитку екологічної грамотності для формування екологічно відповідальної поведінки. Підкреслюється роль учителя у створенні умов для розкриття потенціалу кожного учня у здобутті цінних знань та навичок для захисту та збереження природи.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гнатко Вікторія Анатоліївна
Гнатко Вікторія Анатоліївна каже:
27.05.2022 о 15:18

Презентація досвіду роботи з екологічного виховання в умовах Нової Української Школи. Запоопонований матеріал презентації доводить, що формування екологічної компетентності дітей молодшого шкільного віку є одним із найважливіших завдань сьогодення. Плекати і виховувати екологічні знання, компетентності, навички необхідно ще з раннього дитинства, і школа тут має вести перед.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно