Підібрати матеріали:

Пошуково – дослідницькі методи навчання на уроках фізики

Автор: Беззабарна Олена Іванівна

Посада: вчитель фізики та матемтики

Місце роботи: Часовоярська ЗОШ№15

Оцініть публікацію:

Для формуванні фізичних понять у школярів початкових і старших класів, пропедевтичне вивчення фізики повинно здійснюватися при дотриманні принципу наступності і починатися вже в початковій школі, коли вікові характеристики розвитку дитини не завжди дозволяють формувати складні фізичні поняття. Адаптувати цей процес можна, використовуючи сенситивні особливості молодших школярів, тобто здійснювати через елементи гри, спробувати зацікавити учнів, або переконати у необхідності вивчення даного предмета.

        На уроках фізики учні отримують багато теоретичного  матеріалу і вважають його самим складним.   А у повсякденному житті вони не в змозі використовувати готові алгоритми у пошуках рішення певної проблеми.

Для підвищення мотивації навчання у школярів молодшого віку, а також спадкоємності та наступності знань з фізики для учнів початкових класів проводжу позакласний  виховний захід «Музей фізичних дослідів».

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує підхід до викладання фізики в Часовоярській загальноосвітній школі №15, акцентуючи на розвитку творчих можливостей та пізнавальних умінь учнів через експериментальну роботу та застосування наукових знань у практичних завданнях. Викладачі школи використовують інтерактивні методи навчання та позакласні заходи, наприклад «Музей фізичних дослідів», для викликання інтересу до фізики та розвитку наукового світогляду в учнів.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно