Підібрати матеріали:

Переплутані ноти. Музична Нейрогра.

Автор: Ластовецька Людмила Віталіївна

Посада: вчитель музики та логоритміки

Місце роботи: Спеціальна школа №7 м .Києва

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Представляю Вашій увазі музичну нейрогру «Переплутані ноти».

Нейроігри допомагають мозку вчитися думати швидше, запам’ятовувати більше і знаходити рішення навіть для складних завдань. Вони допомагають тобі запам’ятовувати цифри, слова, картинки чи навіть цілі історії. А це дуже корисно для школи й життя!

Ігри вчать бути уважними і не відволікатися, вони допоможуть дітям швидше виконувати домашні завдання або навіть вигравати у складних іграх!

Нейроігри – це комплекс багатофункціональних вправ, направлених на різностороннє тренування мозку. Основна мета нейроігор – це розвиток міжпівкулькових зв’язків, синхронізація роботи обох півкуль головного мозку.

На уроках логоритміки нейроігри виконують під невеликий музичний уривок зі зміною темпу і ритму. Іде розвиток дрібної моторики, розвивається зорово-рухова координація і ми формуємо такі важливі параметри, як концентрація і переключення уваги, що для наших дітей дуже важливо. Вправи зі зміною темпу і ритму важливі для формування темпоритмічної сторони без якої техніка читання і плавність, швидкість, правильність письма неможливі.

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує методику використання особливих ігор, нейроігор, для розвитку мозку дітей під час уроків різних предметів з акцентом на музичну грамотність. Нейроігри сприяють покращенню пам'яті, концентрації уваги і розвитку міжпівкульних зв'язків. Описано використання гри "Переплутані ноти", яка допомагає у навчанні, поєднуючи в собі зміну ритму і темпу, динамічні вправи та вимову. Ігрове заняття стимулює дрібну моторику, зорово-рухову координацію, сприяє кращій концентрації та здатності швидко переключати увагу. Також розглядається можливість інтеграції елементів гри в навчання різних предметів, укладаючи міжпредметні зв'язки.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно