Підібрати матеріали:

Патріотичне виховання молодших школярів

Автор: Наумець Людмила Володимирівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Лемешівський ліцей

Оцініть публікацію:

На сучасному етапі національно-духовного відродження України все більшої гостроти набуває проблема формування в підростаючого покоління почуття любові до Батьківщини, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції.

         Патріотизм, національна свідомість є тими чинниками, що визначають моральну та соціальну сутність людини і від яких залежить доля і сам факт існування її народу. Тільки виховання патріотизму, чіткої громадянської позиції сприяє збереженню і примноженню кращих досягнень минулого, перетворенню їх у складову частину світової культури, духовного життя людства.

         В Законі України «Про освіту» зазначається, щопріоритетними завданнями нової  української школи є, насамперед, «формування громадянської компетентності, власної ідентичності та готовності до змін шляхом осмислення зв’язків між минулим і сучасним життям, активної громадянської позиції на засадах демократії, поваги до прав і свобод людини, толерантного ставлення до оточуючих, набуття досвіду життя в соціумі з урахуванням демократичних принципів». .

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ присвячений патріотичному вихованню молодших школярів за допомогою народознавства. Він містить методичні розробки уроків для 2 класу нової української школи, підготовлені вчителем Наумець Л.В. Документ акцентує на важливості формування у дітей любові до Батьківщини, національної свідомості та громадянської позиції через засвоєння фундаментальних народознавчих знань про українську культуру, історію, побут та традиції. Одним із центральних завдань є виховання патріотизму на основі засад демократії, поваги до прав і свобод людини. Автори наголошують на ключовій ролі сім'ї у духовному, моральному і національному розвитку дитини, звертаючи увагу на зв'язок сучасного виховання з народними традиціями.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно