Підібрати матеріали:

Освітня ситуація за альтернативною програмою «STREAM – ОСВІТА, АБО СТЕЖИНКИ У ВСЕСВІТ»: «ПАРАСОЛЬКУ,ПАРАСОЛЮ- НА ПРОГУЛЯНКУ ВІЗЬМУ…»

Автор: Кузьменко Юлія Петрівна

Посада: вихователь

Місце роботи: Шосткинський ЗДО №1

Оцініть публікацію:

Це заняття на якому діти ознайомляться з  такою  знайомою всім парасолькою. Дізнаються, що парасольки в давнину були дуже важкі, важили аж до двох кілограмів. Спробують самостійно дослідити, чи легко було носити таку парасольку; розберуться в тому, що парасольки є для дітей, дорослих, є – чоловічі і жіночі, а ще – для домашніх улюбленців, для тварин; є парасольки, які захищають від дощу, сонця та ті, що використовують у своїй роботі професійні фотографи. І мають ці парасольки – різний вигляд та виготовлені з різних матеріалів. Переконаються, що у різних парасольок – різна кількість спиць, порахують спиці у своїх парасольках, а за допомогою магнітиків вияснять: у якої парасолі стрижень металевий, а у якої – дерев’яний. Найцікавішою для малюків буде дослідницька робота, коли діти самостійно вивчатимуть яка тканина буде найкращою, тобто, не пропускатиме воду і підійде для купола парасолі, та як? з розкритого купола парасолі стікає вода і коли вона там затримується…

А ще прикрашатимуть паперові парасолі блоками «Дьєнеша» та виготовлять для LEGO-чоловічків парасолі з LEGO-цеглинок.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує освітню ситуацію для дошкільнят за альтернативною програмою "STREAM – ОСВІТА, або Сте­жинки у Всесвіт" на тему використання парасольки. Документ підготовлений вихователем з Шостки, Сумської області. Він включає інтеграцію різних дисциплін: від історії виникнення парасольки і її різноманітного використання до практичних завдань з конструювання парасольки з LEGO. Це спрямовано на розвиток сенсорного відчуття, логічного мислення, креативності та естетичного сприйняття дітей через різні види діяльності включно з мистецтвом, технологіями, природничими науками, інжинірингом, читанням і письмом.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Наталія каже:
22.04.2020 о 08:37

Сподобалось! Цікаво,насичено,різноманітно!Не перестаю дивуватися глибині розкриття теми.А про то,як це цікаво дитям, можна і не згадувати! Супер! Наталія

Наталія Шалда каже:
10.04.2020 о 21:00

Суперова ідея і класне втілення! Безмежний простір для подальшої роботи на цю тему! А ще на цьому Сервісі є чудова розробка на цю тему Батуринець Алли Михайлівни!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно