Підібрати матеріали:

Орієнтовні форми роботи з дітьми старшого дошкільного віку за освітньою темою: «На кущах біля стежини зріють ягоди ожини»

Автор: Зеленська Людмила Анатоліївна

Посада: вихователь дітей дошкільного віку

Місце роботи: Шосткинський ЗДО №1

Оцініть публікацію:

Розширювати уявлення дітей про лісові ягоди. Познайомити з ожиною, дати уявлення про  умови вирощування ожини, познайомити з тим, що ожина –це чагарник  до 3 м заввишки з колючими гілками, вони вкриті сизим нальотом, всіяні твердими, прямими або ледь загнутими шипами, нахиляючись до землі, можуть вкорінюватись. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ представляє методичні рекомендації для вихователів дошкільних закладів щодо проведення заходів з дітьми старшого дошкільного віку за освітньою темою "На кущах біля стежини зріють ягоди ожини". Автором є вихователь дошкільного закладу №1 "Дзвіночок" міста Шостки Людмила Анатоліївна Зеленська. Мета документу - розширити знання дітей про лісові ягоди, зокрема ожину, її особливості, харчову та лікувальну цінність. Він містить словникові слова, опис дидактичних матеріалів та ігор, а також рекомендації до читання віршів та дослідження ягід.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Оксюк Юлія Григорівна
Оксюк Юлія Григорівна каже:
02.11.2020 о 22:08

Цікавий матеріал. Вашу методичну розробку можна використати  для розвитку зв'язного мовлення в учнів молодшого шкільного віку. Як на уроках рідної мови так і на логопедичних заняттях.  Для автоматизації  вимови різних  груп звуків.Дякую. 

Оксюк Юлія Григорівна
Оксюк Юлія Григорівна каже:
02.11.2020 о 22:06

Цікавий матеріал. Вашу методичну розробку можна використати  для розвитку зв'язного мовлення в учнів молодшого шкільного віку. Як на уроках рідної мови так і на логопедичних заняттях. Дякую. 

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно