Навчити учнів реально оцінювати екологічну ситуацію , що склалася в світі та в Україні. Довести, що головною причиною забруднення та отруєння природи є діяльність людини; з’ясувати позитивний і негативний вилив хімічної промисловості на екологічний стан середовища; проаналізувати негативні глобальні зміни на Землі; викликати зацікавленість учнів до вивчення природничих наук , вказати на їх ролі у пізнанні навколишнього світу.
,,Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди”
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- Я досліджую світ Тварини восени. Зміни в житті тварин восени
- Розробка уроку з геометрії в 9 класі по темі "Прикладні задачі. Розв’язування трикутників."
- Методична розробка уроку з біології з теми «Лейкоцити. Тромбоцити. Зсідання крові.»(8 клас)
- Методична розробка уроку з основ здоров’я з теми «Небезпека інфікування ВІЛ, інфекціями, що передаються статевим шляхом.»(8 клас)
- Сценарій першого уроку « Розкажімо про себе Європі»
Нестандартний урок на актуальну для нашого сьогодення тему. Багатопартійний з’їзд з повчальними сценками та діловими іграми переконливо благає “зупинися, людино, на мить… і відчуй, як планеті болить”. Дбайливе ставлення людини до природи складається не тільки з уміння використовувати її плоди. Дуже важливим є те, щоб усвідомлення значимості природи стало внутрішнім надбанням особистості. Тому потрібно формувати екологічну свідомість школярів.