Підібрати матеріали:

Методичні рекомендації. Мінна безпека. Як розповідати школярам про мінну безпеку.

Автор: Гаркуша Юлія Анатоліївна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Барвінківський ліцей №2

Оцініть публікацію:

В наш час тема вибухонебезпечних предметів набула особливої актуальності. Україна сьогодні одна з найбільш замінованих територій у світі. Тепер вулиці, узбіччя, ліси, поля, річки, озера в тих місцях, де велися активні бойові дії, є потенційно небезпечними та щодня загрожують мешканцям міст і селищ. Особливо небезпека підстерігає дітей, тому що трапляються навіть заміновані іграшки, а деякі вибухові пристрої, так звані «метелики» самі виглядають як забавки.  Вкрай важливо донести до учнів інформацію з цього питання.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ навчає, як правильно проводити уроки з мінної безпеки для школярів, акцентуючи на особливостях сприйняття дітьми інформації про вибухонебезпечні предмети. Викладачеві пропонуються методики створення безпечного середовища, використання позитивного та зрозумілого для дітей контексту, як-от ігрові форми, жести, асоціації та порівняння, що допомагають запам'ятати правила безпеки без страху і тривоги. Крім того, наведені способи допомоги дітям зменшити тривогу та стрес під час обговорення теми мінної безпеки через спеціальні дихальні техніки та психологічні прийоми.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Паламарчук Інна Миколаївна
Паламарчук Інна Миколаївна каже:
03.03.2024 о 22:46

Дуже цікавий матеріал. Особливо у наш час. В наш час тема вибухонебезпечних предметів набула особливої актуальності. Україна сьогодні одна з найбільш замінованих територій у світі. Тепер вулиці, узбіччя, ліси, поля, річки, озера в тих місцях, де велися активні бойові дії, є потенційно небезпечними та щодня загрожують мешканцям міст і селищ. Особливо небезпека підстерігає дітей, тому що трапляються навіть заміновані іграшки, а деякі вибухові пристрої, так звані «метелики» самі виглядають як забавки.  Вкрай важливо донести до учнів інформацію з цього питання.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно