Підібрати матеріали:

Методична розробка "Жанри мовлення. Знайомство", 7 клас НУШ ( за модельною програмою Н.Голуб, О.Горошкіної)

Автор: Дятленко Тетяна Іванівна

Посада: учитель української мови та літератури

Місце роботи: Гімназія №34 "Либідь"

Оцініть публікацію:

У методичні розробці пропонується перебіг уроку за  темою

МвнЗЛ:     ЗНАЙОМСТВО. 

 

СЗЛ: Сутність поняття «соціальна культура».

МЗЛ:  Удосконалення практичних умінь вживати дієслово і його форми, прислівник та інші частини мови  в усному й писемному мовленні. Лексична й граматична помилка. Орфографічні й пунктуаційні помилки при вживанні дієслівних форм, прислівників та інших вивчених частин мови в писемному мовленні.

 

ОР: Учень /учениця використовує результати власної мово- творчости для особистісного самовираження; виконує різні ролі у груповій онлайновій комунікації, обирає потрібні стратегії співпраці в різних ситуаціях спілкування.

ВНД: Засвоєння особливостей знайомства з різними людьми, аналізує життєві ситуації, епізоди із художньої літератури. соціальні теми

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є навчальним матеріалом, який охоплює тему знайомства та соціальної культури. Він включає вправи на удосконалення мовних умінь, розглядає життєві ситуації, знайомить з етикетом та правилами знайомств, вчить коректно використовувати дієслова та інші частини мови, обговорює значення соціальної культури та навички міжособистісного спілкування. Також пропонує задачі на розвиток комунікативних навичок та самопрезентації, включаючи розробку діалогів та рефлексію з приводу особистого досвіду знайомств.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Паламарчук Інна Миколаївна
Паламарчук Інна Миколаївна каже:
03.03.2024 о 22:24

Цікавий конспект уроку. Удосконалення практичних умінь вживати дієслово і його форми, прислівник та інші частини мови  в усному й писемному мовленні. Лексична й граматична помилка. Орфографічні й пунктуаційні помилки при вживанні дієслівних форм, прислівників та інших вивчених частин мови в писемному мовленні.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно