Підібрати матеріали:

Методична розробка "Використання моделі GeoGebra на уроках математики."

Автор: Насадик Марія Ярославівна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: Тлумацький ліцей №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

       Спецiалiзоване динамiчне середовище GeoGebra акцентує увагу на таких можливостях цього середовища як наочнiсть,  моделювання, динамiка, використання яких приносить iнновацiї в традицiйну методику викладання математики.

       Програма дозволяє виконувати креслення будь-якого ступеня складностi, створювати вiзуальне уявлення навчального матерiалу, роблячи його цiкавим, бiльш iнформативним, зрозумiлим. Допомагає органiзовувати самостiйну дослiдницьку роботу учнiв, пiдвищує рiзноманiтнiсть форм роботи, особливо під час дистанційного навчання,    значно збiльшує частку активної творчої роботи в їх навчальнiй дiяльностi,    пiдвищує iнтерес до вивчення математики та дослiдницької дiяльностi за рахунок використання iнтерактивностi побудов та досліджень.

      GeoGebra –ресурс, який постійно розвивається та є потужним математичним інструментом. Поки розвивається математика та інформатика, буде розвиватися і  GeoGebra тому оновлена версія ресурсу, буде приводом для  подальших досліджень.

 .

 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ представляє методичну розробку Марії Насадик на тему "Використання динамічної моделі GeoGebra на уроках математики", призначену для Тлумацького ліцею №1. Вона пропонує огляд програми GeoGebra як інноваційного засобу для вивчення математики, детально описує її можливості, інструментарій, а також методи використання на уроках математики у 5-11 класах. Розглянуто ефективність GeoGebra і динаміку якості знань учнів, особливо під час дистанційного навчання. Метою є активізація дослідницької діяльності учнів, розвиток їх творчого мислення та ключових компетентностей.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація зосереджена на використанні платформи GeoGebra як ефективного інструменту під час дистанційного навчання з математики. GeoGebra, як динамічне геометричне середовище, дозволяє учням і вчителям створювати "живі креслення" для кращого розуміння геометрії, алгебри та інших математичних концепцій через взаємодію та автоматизацію обчислень. Наведено приклади як вчителями, так і учнями можна використовувати готові моделі та інструменти GeoGebra для побудов і дослідження математичних об'єктів, покращуючи тим самим якість дистанційного навчання.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Народницький Євген Генадійович
Народницький Євген Генадійович каже:
08.05.2023 о 23:29

Корисна стаття, що не тільки пропонує використовувати програму та описує її можливості, але ще й надає чимало прикладів її використання з безпосередніми посиланнями на програму з готовими працюючими моделями. Це дає розуміння її функціоналу, сфери використання під час проведення уроків та у завданнях для домашнього виконання. Використання QR-кодів демонструє читачам сучасні методи, якими мають володіти сучасні вчителі, пропонуючи дітям завдання для самостійної роботи. Особливої цінності ця робота набуває під час вимушеного дистанційного навчання. Дякую автору розробки!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно