Матеріал являє собою методичні поради вчителям щодо викладання теми “Реактивні двигуни. Фізичні основи ракетної техніки”. Повторюється означення реактивного руху, вказується на роль закону збереження імпульсу в роботі реактивних двигунів. Звертається увага на пояснення принципу роботи реактивних двигунів та надається їх класифікація. Окрема увага приділяється поясненню будови та дії ракети. Згадуються українські вчені, що внесли свій внесок у розвиток космонавтики. Заслуговує уваги і матеріал про досягнення американської інженерної фірми «Сікорський», названої в честь Ігоря Васильовича Сікорського, видатного авіаконструктора, вихідця з України, який працював над створенням гібридного апарату, що мав можливість підніматись в повітря як гелікоптер та випереджати в польоті літаки. Матеріал включає презентацію “Реактивні літаки світу та України”.
Методика викладання теми ”Реактивні двигуни. Фізичні основи ракетної техніки”. 10клас
Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Додайте в закладки, щоб не втратити. 
Інші публікації автора
- Урок фізики "Магнітна дія струму. Дослід Ерстеда", 9 клас.
- Урок фізики "Магнітні взаємодії", 9 клас.
- Методичні рекомендації до використання на уроках фізики дидактичної гри ''Заповни пропуски''. ККД теплових двигунів. 8,10 класи.
- Методичні рекомендації до використання на уроках фізики дидактичної гри ''Заповни пропуски''. Фотоефект, 11 клас.
- Методичні рекомендації до використання на уроках фізики дидактичної гри ''Заповни пропуски''. Енергія фотонів. 11 клас.
Популярні публікації
Методика викладання теми "Реактивні двигуни" для учнів 10-го класу вражає своєю актуальністю та значущістю в контексті сучасної науки та технологій. Ця тема привертає увагу учнів та сприяє розвитку їхнього наукового та технічного образу мислення.
Особливу цінність має системний підхід до викладання матеріалу. Методика включає в себе різноманітні методи навчання, це допомагає учням краще зрозуміти та запам'ятати складний матеріал, а також заохочує їх активно долучатися до процесу навчання.