Підібрати матеріали:

Методична розробка "Лелека – символ України"

Автор: Третьякова Лариса Петрівна

Посада: керівник гуртка

Місце роботи: БТДтаЮ

Оцініть публікацію:

У зв’язку з подіями останніх кількох років питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді постало особливо гостро і набуло пріоритетного значення. Так, 2015 року, Наказом Міністерства та науки України було затверджено нову Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, а також основні заходи з її реалізації на всіх етапах освіти та виховання підростаючого покоління. Згідно з нею, заклад позашкільної освіти може стати однією із головних ланок в процесі становлення патріотичного громадянина, оскільки перед українським позашкіллям, на відміну від школи, перш за все ставляться виховні, а не освітні завдання. Цілеспрямована робота щодо формування любові до рідного краю, шанобливого ставлення до історії та культури українського народу, яка реалізується в сім’ї, дитсадочку чи школі має знаходити підтримку в неформальній обстановці вільного дитячого та юнацького спілкування. В процесі цікавої та творчої діяльності, яку кожна дитина обирає відповідно до власних уподобань та схильностей, якнайкраще може відбуватися глибоке занурення підростаючого покоління до матеріальної та духовної культури України та, відповідно, її сприйняття в контексті самопізнання та самоусвідомлення.

Наш заклад не є винятком щодо організації роботи з питань національно-патріотичного виховання. Керівники гуртків зорієнтовані на впровадження елементів національного забарвлення в практику проведення не лише позагурткових заходів, а й освітніх занять через ознайомлення з символами та традиціями українського народу, культурними надбаннями та народною творчістю. Програми гуртків закладу дозволяють інтегрувати та розширити знання гуртківців з історії, народознавства, культурології, що певним чином сприяє реалізації навчально-патріотичного компоненту освітньої діяльності.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Методична розробка під назвою «Лелека – символ України. Конструювання з покидькового матеріалу» від Кам’янського комунального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва» є планом-конспектом заняття з елементами національно-патріотичного виховання. Автор заняття, Лариса Петрівна Третьякова, голова гуртка «Початкове художнє конструювання», створила програму, яка включає теоретичну інформацію про птаха лелеку як символ України та практичні заняття з виготовлення іграшок і сувенірів з покидькових матеріалів за темою. Розробка націлена на розвиток креативності, пізнавальної активності дітей і сприяння їх національно-патріотичному вихованню через працю з різними матеріалами.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Николаїшин Надія Володимирівна
Николаїшин Надія Володимирівна каже:
02.05.2020 о 00:04

Авторська методична розробка мені дуже сподобалася! Велике дякую автору за те, що поділився власним досвідом!

Змієнко Антоніна Василівна
Змієнко Антоніна Василівна каже:
26.04.2020 о 19:42

Хід уроку сподобався. Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – головна ціль виховати та навчити грамотне суспільство, привити любов до своєї країни, батьків та жити в мирі. Знання історії свого народу теж не від’ємлема частина виховання

Антоніна Змієнко каже:
25.04.2020 о 14:33

Хід уроку сподобався. Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – головна ціль виховати та навчити грамотне суспільство, привити любов до своєї країни, батьків та жити в мирі. Знання історії свого народу теж не від’ємлема частина виховання

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно