Мета уроку
Цей онлайн-урок призначений для учнів 3 класу і має на меті познайомити їх з літературною спадщиною Луганщини. Ми дослідимо творчість місцевих дитячих письменників, дізнаємося про їхні твори та вплив на юних читачів. Урок також заохочує учнів до власної творчості, показуючи, як шкільна преса може стати першим кроком на шляху до літературної кар’єри.
Зміст уроку
Під час уроку ми:
- Познайомимося з біографіями та найвідомішими творами дитячих письменників Луганщини,зокрема з Ганною Гайворонською — поетесою, яка все своє свідоме життя прожила на Луганщині. Ї
- Прочитаємо вірш Ганни Гайворонської «Луганщина — світанок України»
- Обговоримо, як кожен учень може стати частиною шкільного медіапростору, писати невеликі замітки, вірші чи оповідання.
- Виконаємо творче завдання: вправа «Сонячні промінчики Луганщини»
Мета: зацікавити дітей віршем, розвивати уяву, патріотичні почуття та творче мислення.
Урок допоможе учням зрозуміти, що література — це не лише книжки з бібліотеки, а й жива творчість, яка народжується поруч з нами. Ми прагнемо надихнути дітей на читання та самовираження через слово.