Підібрати матеріали:

«Лінії електропередач та їх вплив на живі організми», 8-11 класи.

Автор: Чечет Іван Васильович

Посада: вчитель фізики

Місце роботи: Павлівська ЗОШ

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

В матеріалі «Лінії електропередач та їх вплив на живі організми» висвітлюється питання про негативний вплив електромагнітного поля на людей, рослин та тварин. Матеріал включає в себе текст та супроводжувальну презентацію з фотографіями ліній електропередач. В текстовій формі ґрунтовно доводиться небезпечний вплив на здоров’я ліній електропередач. Звертається увага на те, що при тривалому перебуванні (місяці – роки) людей в електромагнітному полі ЛЕП можуть розвиватися захворювання переважно серцево-судинної і нервової систем організму людини. Останніми роками в числі віддалених наслідків часто називаються онкологічні захворювання.  

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує наукові дослідження та висновки про вплив ліній електропередач (ЛЕП) на організм людини, зокрема викликані ними функціональні розлади, зміни в поведінці та розвитку живих організмів, включаючи людей, тварин та рослини. Особливу увагу приділено електричним і магнітним полям, створюваним ЛЕП, та їхнім потенційно шкідливим впливом на нервову, імунну, ендокринну і статеву системи. Також акцентується на санітарних нормах і правилах, розроблених на підставі досліджень, які визначають мінімально допустимі відстані розташування житлових будівель від ЛЕП та гранично допустимі рівні випромінювання.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

На основі наданого тексту, важко точно визначити зміст презентації, оскільки текст складається з повторюваних фраз про властивості візуального стилю та координати слайдів (можливо, щось на кшталт placeholderів чи умовних позначень для розміщення графічних компонентів у презентації). Вказані елементи "ppt_x", "ppt_y", "ppt_w", "ppt_h" можуть позначати координати та розміри елементів на слайдах, тоді як повторення "style.visibility" ймовірно вказує на зміну властивостей відображення об'єктів. Закінчення "Дякуємо за увагу!" є стандартною фразою на завершення презентацій.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Просяник Ірина Анатоліївна
Просяник Ірина Анатоліївна каже:
29.04.2019 о 18:42

З цікавістю ознайомилася з інформацією,забрала собі в скарбничку для подальшого використання на уроках. Тим більше, що вчителі формують здоров’язберігаючиі компетентності на уроках фізики і цей матеріал їм допоможе.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно