Підібрати матеріали:

Квадратний виклик: Формування компетентностей через квадрат двочлена.

Автор: Лукашевська Мар'яна Іванівна

Посада: вчитель математики та інформатики

Місце роботи: Верхньоворітський ЗЗСО 1-3 ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Досліджено  і висвітлено в проєкті важливість практичного застосування знань з алгебри, а саме квадрат двочлена, побудова системи суджень, які сприяють аналізу інформації та ухвалення раціональних рішень; застосування набутих знань на практиці при розв’язуванні життєвих задач.  

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує проект "Квадратний виклик: Формування компетентностей через квадрат двочлена", проведений у 7 класі під керівництвом учителя Лукашевської М. І. Його мета - показати практичне застосування алгебри, зокрема формули квадрату двочлена, у розв’язуванні життєвих задач. Учні працюють у групах, використовуючи математичні знання для планування площ і витрат, наприклад, при укладанні плитки. Окрім математичних умінь, проект розвиває навички командної роботи, підприємливість і фінансову грамотність учнів. Використовує матеріали з модельної програми "Алгебра.7-9 класи" та підручника Бевза та Васильєвої.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Якимчук Олег Миколайович
Якимчук Олег Миколайович каже:
01.11.2024 о 13:35

Доброго дня
Переглянув конспект Вашого “проЖекту” і дуже збентежений, що українські вчителі не відрізняють поняття урок та навчальний проєкт. Те дійство, що видається за навчальний проєкт, є нічим іншим, як звичайним уроком розв’язування вправ.
1. Проєкт має бути пролонгованим в часі – наприклад триває протягом вивчення відповідної теми, а не один урок.
2. Участь у проекті (чи індивідуальна, чи групова) має бути чітко окреслена – а не всі розв’язуємо задачі.
3. Проєкт має бути орієнтований на певний результат чи певну мету. Щоправда, тут Вас можна похвалити – розраховувати скільки плитки треба ми навчились 😉
4. Проєкт має бути презентативним – тобто учасники проекту мають презентувати свою діяльність в рамках виконання проєкту.
Також дуже великі запитання до самої назви даного “проЖекту”… Розумію гонитву за пафосом і те, що математики далеко не лірики АЛЕ… Як виклик може бути квадратним? Мова про форму чи степінь? Да й які компетентності можна сформувати через одну формулу? А от підчас вивчення певної теми і формуються компетентності.
Також зверніть увагу на деякі стилістичні помилки в описі, а краще пишіть простими реченнями.
Зважайте на критику колег і у Вас все вийде якнайкраще

    Лукашевська Мар'яна Іванівна
    Лукашевська Мар'яна Іванівна каже:
    01.11.2024 о 13:45

    Доброго дня.Цей проект, відповідно до зразка,який нам пропонували на курсах підвищення кваліфікації.Задачі конкретно подані,з застосуванням груп результатів.І ще ОДНЕ-назва проекту була довільною!!!!!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно