Підібрати матеріали:

Координатна площина

Автор: Богданович Алла Анатоліївна

Посада: вчитель математики та інформатики

Місце роботи: Мелекінська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Конспект уроку для 6 класу з теми «Координатна площина».  Теоретичний матеріал  та завдання на урок.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує урок з теми «Координатна площина» для 6 класу, метою якого є ознайомлення учнів із поняттями координатної площини та системи координат, їх використанням у практичних цілях. Урок спрямований на розвиток пізнавальної активності учнів та їх творчих здібностей. В якості обладнання використовуються комп'ютер, презентація та інтерактивна гра. Урок включає різні види діяльності, такі як робота з анаграмами, використання мультимедійних можливостей для пояснення нового матеріалу, групову роботу та індивідуальні завдання на комп’ютері, спрямовані на закріплення нових знань. Наприкінці уроку учні отримують творче домашнє завдання, яке передбачає створення малюнку на координатній площині з вказівкою координат точок.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Презентація охоплює історію і розвиток концепції координатної площини, наголошуючи на внесках видатних особистостей, таких як давньогрецький астроном Гіппарх, Клавдій Птолемей, французький філософ і математик Рене Декарт, а також німецький вчений Готфрід Вільгельм Ляйбніц. Основна ідея полягає в значущості координат для опису положення об'єктів у просторі та їхньому використанні в повсякденному житті, від ігор і астрономії до сучасної науки.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Гавриш Світлана Петрівна
Гавриш Світлана Петрівна каже:
24.08.2019 о 14:03

Представлена презентація наглядно демонструє використання знань з теми в практичних цілях і в житті людини, вчить учнів орієнтуватися на координатній площині, знаходити координати заданих точок, і навпаки, за заданими координатами точки визначати її положення на координатній площині.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно