Підібрати матеріали:

Контрольна робота з алгебри для 8 класу на тему "Раціональні дроби. Додавання і віднімання раціональних дробів"

Автор: Нестерук Світлана Григорівна

Посада: вчитель математики

Місце роботи: Старосинявський НВК

Оцініть публікацію:

Контрольна робота складена у відповідності до програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів (2012 р.).

Основна мета роботи – ефективно організувати проведення контрольної робіти у загальноосвітніх класах, одночасно готуючи кожного учня до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Кїонтрольна робота містить 2 варіанти, які в свою чергу складаються із восьми завдань. Перших 5 завдань відповідають початковому та середньому рівням навчальних досягнень учнів. Завдання з 1 по 4 – це завдання з вибором однієї відповіді. Правильно виконавши усі вправи, учень може отримати оцінку 4 бали. П’яте завдання – на встановлення відповідності. Воно оцінюється у 2 бали. Отже, за виконання п’яти завдань учень отримує оцінку 6 балів.

Також кожен варіант містить завдання достатнього рівня (6, 7), виконання яких дозволяє учням отримати оцінку 9 балів, і завдання 8 – високого рівня. Правильне розв’язання усіх завдань забезпечує учневі отримання оцінки 12 балів.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є контрольною роботою з математики для школярів, присвяченою темі "Раціональні дроби. Додавання і віднімання раціональних дробів". Контрольна містить завдання на визначення дробових виразів, скорочення дробів, виконання додавання й віднімання дробів, знаходження допустимих значень змінних у виразах, а також доведення математичних тотожностей. Подано два варіанти завдань.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Павленко Роман Михайлович
Павленко Роман Михайлович каже:
14.02.2021 о 17:58

Хороша контрольна робота. Дійсно охоплює основні поняття, правила, та послідовність виконання, які має засвоїти учень в даній темі. Є різного рівня і різної форми завдання.

  PS: Я також не розумію, чому в багатьох моїх текстових документах математичний текст має такі ж як у Вас (ІІ варіант) помилки, коли змінні у рівняннях та інші літери, набрані в редакторі формул виявилися змінені на незрозумілі символи, такі як сигма, тощо… Доводиться для виправлення ситуації кожну таку формулу відкрити в редакторі та знову закрити. Тоді помилка виправляється

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно