Підібрати матеріали:

Конспект уроку з теми: "Князювання Данила Романовича Галицького"

Автор: Ягодкіна Ілона Сергіївна

Посада: студентка

Місце роботи: студентка БДПУ

Оцініть публікацію:

Мета: сформувати уявлення про Галицько-Волинську державу як спадкоємицю традицій Київської Русі, показати роль Данила Галицького в процесі державотворення, висвітлити засади його внутрішньої і зовнішньої політики; розвивати вміння складати хронологічні таблиці, аналізувати історичні факти й події, оцінювати їх значення; визначати роль особистості в історичному процесі; виховувати повагу до історичного минулого, національну свідомість на основі особистого сприймання історії.

Тип уроку: практичне заняття

Основні персоналії: Данило Романович, Василько Романович, Батий, Інокентій ІV.

Основні поняття й терміни: політична роздробленість, боярська опо­зиція, монголо-татари, Золота Орда, ярлик, хрестовий похід, Папа Рим­ський, легат, коронація, католицизм, православ’я.

Основні дати: 1205 р.- загибель Романа Мстиславича; 1223 р.- битва на р. Калці; 1238 р.- розгром хрестоносців під Дорогочином, утвердження вла­ди Данила Романовича в Галичі; 1245 р.- відвідання Данилом Галицьким Золотої Орди; 1253 р.- коронація Данила Галицького; 1264 р.- смерть короля Данила

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує план та зміст уроку історії, присвяченого княжінню Данила Романовича Галицького та його ролі у формуванні Галицько-Волинської держави. Описані цілі уроку включають освітні, розвиваючі та виховні аспекти, такі як вивчення внутрішньої та зовнішньої політики князя, а також його боротьбу з монголо-татарами. Програма уроку включає актуалізацію опорних знань, мотивацію, основну частину, де учні працюють над історичними фактами, датами та поняттями, і підбиття підсумків. Окремо наведено інформаційний матеріал про важливі епізоди з життя Данила Романовича.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Попіначенко Тетяна Володимирівна
Попіначенко Тетяна Володимирівна каже:
20.02.2024 о 11:23

Гарна розробка уроку, можно використовувати під час вивчення даної теми, але дуже виклад матеріалу завеликий , автор на практиці може не вкластися в межі але досвід прийде з часом.

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно