Підібрати матеріали:

Конспект уроку з теми "Греко-перські війни"

Автор: Ягодкіна Ілона Сергіївна

Посада: студентка

Місце роботи: студентка БДПУ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета:

Сформувати в учнів уявлення про причини та перебіг греко-перських війн; охарактеризувати перебіг відомих битв – Саламінської,Марафонської; розкрити причини утворення Першого Афінського морського союзу, визначити наслідки греко-перськиї битв.

Очікувані результати: Після цього уроку учні зможуть: називати хронологічні межі греко-перських воєн, дати Марафонської битви; показувати на карті Перську державу і Грецію; перебіг  греко-перських воєн та місця основних битв; охарактеризувати наслідки греко – перських війн;діяльність основних діячів.

Тип уроку: комбінований урок.

Основні Поняття: «Греко-перські війни», «фаланга», «трієра», «марафонський біг», «гопліти».

Дати: Греко-перські війни (500 р. до н.е. – 449 р.до н.е.), битва на Марафонській рівнині (490 р. до н.е.), Саламінська битва (480 р. до н. е.).

Обладнання: підручник з історії для 6-го класу (О. Бандровський, В. Власов), атлас, схема битви при Саламіні, картки з питаннями.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує план шкільного уроку історії, присвяченого греко-перським війнам (500-449 р. до н.е.), включаючи Марафонську і Саламінську битви. Мета уроку - сформувати у учнів знання про причини, перебіг та наслідки цих воєн, а також роль Першого Афінського морського союзу. Очікується, що після уроку учні зможуть називати важливі дати, перебіг війн та охарактеризувати діяльність ключових осіб. Заняття включає роботу з картою, тексти з історичною інформацією, візуальні джерела та самостійну роботу учнів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Попіначенко Тетяна Володимирівна
Попіначенко Тетяна Володимирівна каже:
20.02.2024 о 11:28

Конспект -уроку занадто великий, в межі уроку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розробка цікава, є над чим працювати та замислюватися, але я не погоджуюся з рамками часу, наприклад на узагальнюючому етапі стоїть 5 хв., треба задачу розв'язати, виловити позицію, тобто доволі багато кого треб спитати. Раджу при розробці планів, вказувати лише складові, а не розписувати за часом,бо навіть маючи конспект уроку у різних класах по різному впорається.

 

 

 

 

 

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно