Підібрати матеріали:

Конспект уроку "Закріплення звукових значень вивчених букв. Опрацювання тексту «Річка Черемош»" та презентація до уроку "Дерева Карпат"

Автор: Пархоменко Валентина Петрівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Миронівський НВК

Оцініть публікацію:
VIP-користувач

Конспект складений за Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти

під керівництвом Савченко О.Я, за підручником «Українська мова. Буквар»  М.С. Вашуленко, О.В. Вашуленко. 

Форма проведення: урок – подорож. До уроку підібрані різноманітні цікаві завдання та ілюстровані матеріали, до одного із етапів уроку створена невелика презентація

Мета уроку. Закріплювати вміння читати текст із вивченими буквами, відповідати на запитання за змістом прочитаного, збагачувати словарний запас, робити звуковий аналіз; розвивати вміння будувати зв’язні висловлювання; розширювати знання про природні багатства рідного краю; виховувати  дбайливе ставлення до природи.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує детальний план уроку української мови (читання) для 1 класу за Типовою освітньою програмою, який проводиться в інтерактивній формі уроку-подорожі. На уроці учні закріплюють звукові значення вивчених букв, працюють з текстом "Річка Черемош", відпрацьовують вміння читати, відповідати на запитання, розвивати мовлення, збагачують свій словниковий запас, дізнаються про природні багатства, а також виховують дбайливе ставлення до природи. Урок включає різноманітні активності, такі як мовна розминка, робота в парах, перегляд відеороликів, фізкультхвилинка, словарна робота, читання тексту, інформаційна хвилинка про овечий сир.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація присвячена деревам Українських Карпат, зокрема буку та смереці. Бук зазначено як важливе дерево, що запобігає повеням, поглинаючи великі об’єми води, але його популяція значно зменшилася. Смерека ж описана як довговічне дерево, що може досягати 45 м у висоту та жити до 500 років, з характерними видовженими шишками. Презентація підкреслює значення цих дерев для екосистеми та потребу у їх збереженні.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно