Мета: Продовжувати вчитися виконувати звуковий аналіз та синтез слів, чітко орієнтуватися в поняттях голосний, приголосний твердий, приголосний м’який звуки, вміти виділяти перший – останній звуки в словах. Уточнити з дітьми назви посуду; уміти називати і розрізнювати кухонний, столовий і чайний посуд; уміти називати частини посуду і зовнішні ознаки; утворювати іменники родового відмінку із змешувано-пестливими суфіксами, прикметники від іменників; узгоджувати числівники з іменниками; активувати словник з даної теми. Розвивати дрібну моторику рук.
Обладнання: Демонстраційний матеріал – посуд, малюнки із зображенням посуду; роздатковий матеріал – позначки звуків, олівці, крапкові малюнки, зображення цифр від 1 до 5, сюжетні малюнки.
Дякую Світлані Іванівні за публікацію "Мамині помічники". Нічого не розумію у логопедії, але мені здається, що вчитель вдало поєднує знання назв та видів посуду із виконанням звукового аналізу та синтезу слів. крім цього, Світлана Іванівна не забуває розвивати дрібну моторику рук