Програмовий зміст: продовжувати знайомити дітей з одним із жанрів живопису- натюрмортом; розвивати у дітей композиційні вміння, здатність на основі наявного досвіду самим створювати натюрморт. Сприяти розвитку зорового сприйняття, уваги, уяви, дрібної моторики. Активізувати словник назвами осінніх квітів; долучати дітей до дослідницької діяльності, спонукати їх до активності та пізнання нового. Вчити помічати красу витворів майстрів українського мистецтва, робити нескладні припущення; виховувати позитивне ставлення до природи та інтерес до навколишнього середовища, бажання примножувати традиції українського народу .
Конспект інтегрованого заняття "Буяє клумба за моїм вікном"
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- Конспект уроку з курсу" Сходинки етичного зростання "для 2 класу. Тема Відповідальність – це надійність.
- Конспект уроку з англійської мови для учнів 2 класу на тему: Частини тіла. Портрет подруги. Розвиток навичок усного продукування.
- Віднімання натуральних чисел 2 (конспект+диктант)
- Віднімання натуральних чисел(конспект)
- Фізичні й хімічні властивості кислот (8 клас)
Чудова тема для заняття! Назва викликає асоціації з красою природи та спонукає до творчості. Це заняття можна використовувати для розвитку спостережливості, вивчення рослин, їх будови та умов вирощування. Важливо інтегрувати практичну частину, наприклад, створення власної міні-клумби чи малюнків квітів, які учні бачать за своїми вікнами. Такий підхід дозволить розвинути не лише знання про природу, але й творчі здібності та любов до краси навколишнього світу. Дякую Вам за роботу.