Підібрати матеріали:

Інтегрований урок ЯДС та української мови, 3 клас. Тема уроку: Вітер – невичерпне джерело енергії. Як «приручити» вітер? Використання його енергії людиною. Спостереження за збігом однакових приголосних на межі префікса та кореня

Автор: Заворотна Тетяна Василівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Опорний заклад Городоцький ліцей 2 Городоцької міської ради Хмельницької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

 В конспекті уроку зазначені ключові та предметні компетентності, які формуються протягом уроку. Здобувачі освіти працюють  у групах. Кожна група має свою назву та виконує  індивідуальні  завдання та колективні. На уроці, для зацікавлення дітей, використала різноманітні форми і методи роботи. Такі методи критичного мислення як : кубування,  кластер, ігри: “Складалочка-моделювання”,”Розсипанка”, “Доберіть слово”. Також для гарної та плідної роботи розпочала урок з психологічної вправи “Один одному – разом”. Урок закінчується рефлексією та самооцінюванням.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Документ описує хід інтегрованого уроку з явищ довкілля (ЯДС) і української мови для 3 класу на тему "Вітер – невичерпне джерело енергії. Як «приручити» вітер?" Він містить мотиваційну, актуалізуючу частини, вправи на збіг приголосних на межі префікса та кореня, спостереження за вітром як джерелом енергії, розвиток продуктивної співпраці, збагачення словникового запасу, а також аналіз і узагальнення отриманих знань через ігри, роботу в групах, читання, каліграфічні вправи та перегляд відеоматеріалів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно