Підібрати матеріали:

Фрагмент уроку з фізики "Сили Землі"

Автор: Лисечко Любов Миколаївна

Посада: вчитель фізики, математики

Місце роботи: Портовська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мангушського району

Оцініть публікацію:

Фрагмент уроку з фізики у вигляді публічного форуму. Тема форуму “Сили Землі, їх користь та шкода для людства”. Розглянуті різні точки зору на силу тяжіння, силу пружності і силу тертя, які науково обгрунтовані. Використані інтерактивний плакат, інтелект-карта, елементи дослідницької роботи та голограма Землі. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ описує план уроку фізики для 10 класу на тему сил, які діють на Землі, їх впливу на людство. Мета уроку - узагальнити знання учнів про силу тертя, пружності та тяжіння, розвивати навички аргументації та відстоювання власної точки зору. Формат уроку - публічний форум з мультимедійним супроводом і моделями Землі. Включає дидактичні ігри і дискусії з акцентом на користь та шкоду від зазначених сил для людства.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація зосереджена на розгляді різноманітних сил, які діють на Землі, аналізує їхню користь та шкоду для людства. Вона охоплює захист сил тертя, тяжіння та пружності, звертає увагу на їхній вплив у різних сферах життя, включно з природними явищами та технічними досягненнями. На форумі в Давосі прозвучало гасло про право дітей бути почутими, зокрема Грети Тунберг та її однодумців, підкреслюючи важливість розуміння та захисту природних сил в контексті суспільних та екологічних викликів.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Дмитренко Віталій Григорович
Дмитренко Віталій Григорович каже:
19.09.2019 о 22:26

Дякую. Матеріал цікавий та корисний. Крім того незвична форма та прийоми проведення уроку. Дійсно, учням зараз буває важко висловити власну думку, аргументовано її захистити, бути толерантними у диспутах.Саме подібні матеріали і вчать їх це робити. Розробка може бути використана при проведенні уроків різних типів.

Просяник Ірина Анатоліївна
Просяник Ірина Анатоліївна каже:
14.05.2019 о 14:46

Дуже цікавий та корисний матеріал, який може бути використаний як повністю так і частково на уроці. Впевнена. що дітям сподобається і презентація до даного уроку. Я обов’язково використаю дану розробку в своїй роботі. Дякую)

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно