Підібрати матеріали:

Подолання конфліктів за допомогою освіти в сфері миробудівництва

Автор: Нікітчук Людмила Артемівна

Посада: керівник гуртка

Місце роботи: КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості 6 Харківської міської ради"

Оцініть публікацію:

 

Ключовим елементом у сворені культури миру є освіта. Розуміння поняття конфлікту допомагає молодій особистості оцінити різноманітність способів, якими люди можуть реагувати на конфліктну ситуацію. Молоді люди вчаться розуміти, що конфлікт існує, коли є розбіжності з приводу цілей і / або методів для досягнення цих цілей; і, як наслідок, конфлікт, природно, необхідний і важливий. Крім того, вони дізнаються про роль культури в тому, як ми бачимо і як реагуємо на конфлікт.

Важливим завданням української системи освіти є навчити молодь найважливішим елементам трансформації конфлікту. Освіта в області миру є найбільш ефективною, коли навички миру і розв’язання конфліктів засвоюється активно і моделюється в шкільному середовищі, в якій вони вивчаються.

Миробудівництво – це реалізація програм, спрямованих на усунення причин конфлікту і минулих образ з метою забезпечення довгострокової стабільності і справедливості. За визначенням Організації Об’єднаних Націй, «миробудівництво включає ряд заходів, націлених на зменшення ризику початку або відновлення конфлікту завдяки посиленню державних можливостей на всіх рівнях з метою врегулювання конфлікту, а також створення основи для стабільного миру і розвитку»

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація зосереджена на важливості освіти в сфері миробудівництва для подолання конфліктів. Вона розкриває поняття миробудівництва, як процесу стимулювання стабільності та справедливості шляхом врегулювання конфліктів та посилення можливостей на всіх рівнях суспільства. Презентація також звертає увагу на освіту в області миру, що включає виховання толерантності, прав людини, навичок аналізу інформації та критичного мислення. Розглядається природа конфліктів, їх причини та стратегії розв'язання, з акцентом на соціальні фактори, що сприяють ескалації конфлікту. Значна увага приділяється методам аналізу конфлікту та стратегіям їх розв'язання з метою побудови стабільності та миру.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно