Підібрати матеріали:

Формування національної ідентичності особистості засобами проєктних технологій. Соціальний проєкт «Із забуття в безсмертя»

Автор: Нікітчук Людмила Артемівна

Посада: керівник гуртка

Місце роботи: КЗ

Оцініть публікацію:

Ефективність виховання патріотизму значною мірою залежить від реалізації діяльнісного підходу. Серед методів та форм роботи з своїми вихованцями віддаю перевагу активним методам виховання, які спрямовані сприяти творчості, формуванню критичного мислення, ініціативності. Тож постає важливе завдання не тільки сформувати необхідні компетенції, надати ґрунтовні знання з різних предметів, а й формування громадянина, патріота; інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість.

Основним методом громадянсько-патріотичного виховання учнів, органічно вплетеним в контекст сучасного життя, є метод соціальних проектів.

 Проєкт завжди містить задум, засоби його реалізації, результати, отримані внаслідок його здійснення,  проходить різні стадії, послідовність яких задається певним алгоритмом. Основними його стадіями є ідентифікація (виникнення ідеї, визначення цілей, аналіз ідей та відбір кращої з них, попередній аналіз можливостей його здійснення); розроблення (хто здійснюватиме, за допомогою яких засобів, які витрати і чия допомога будуть потрібні, які труднощі можуть виникнути тощо); оцінка результатів  проєкту.

Як приклад вдалої реалізації діяльнісного підходу є наш соціальний проєкт «Із забуття в безсмертя», присвячений трагічній історії української інтелігенції, яка проживала в легендарному будинку «СЛОВО» у Харкові .

Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно