Підібрати матеріали:

Фольктерапія

Автор: Зимогляд Олена Вікторівна

Посада: вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Комунальний заклад

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Незаперечним фактом сучасної педагогічної науки є те, що у становленні моральності, духовності, внутрішньої культури і гармонії зростаючого покоління важлива роль належить мистецтву. Майже всі види мистецтва походять від народного мистецтва. Перлини народної мудрості, які дійшли до наших днів, є складовими фольклору (folk – народ, люди, а lоre – легенда, переказ), невід’ємні від культури усього народу і є компонентами кожної окремої особистості. В основу українського фольклору покладені поетичні погляди слов’ян на природу, її явища, пов’язані з ними обряди, що супроводжуються співом, танцем, заклинаннями, театралізованими дійствами. А він – має „двері”, які дають змогу зазирнути всередину, і ключі, які дозволяють відчинити ці двері. Фольклор є ідеальною платформою для розвитку усіх органів чуття, пам’яті, уваги, волі.

Моя робота спрямована на те, щоб кожен учень отримував задоволення від навчання, відчував себе комфортно на уроках, зберігав і зміцнював своє фізичне й психічне здоров’я.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ представляє роботу Зимогляд Олени Вікторівни, вчителя української мови та літератури, присвячену фольктерапії. Вона зосереджена на значенні фольклору для морального, духовного виховання і розвитку культури особистості через українські народні ігри, пісні та обряди. Олена підкреслює роль фольклору як інструменту для збереження фізичного та психічного здоров’я учнів, а також як спосіб поваги до українських традицій, мови та культурних надбань. У додатку наведено приклади народних ігор, які сприяють розвитку різних навичок та виховують моральні цінності.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно