Підібрати матеріали:

ДИСПРАКСІЯ. ДІАГНОСТИЧНІ ОЗНАКИ ДИСПРАКСІЇ

Автор: Литвиненко Оксана Володимирівна

Посада: Вчитель-логопед

Місце роботи: КЗ "ДНЗ №54КТ" КМР

Оцініть публікацію:

Протягом останніх років значно зростає кількість дітей із порушенням мовлення різного генезу. Порушення мовлення в дітей дошкільного віку позначаються варіативністю виникнення і ускладнюються немовленнєвою симптоматикою. З огляду на механізм виникнення порушень мовлення, поміж яких органічні ураження мозкових структур, які локально відповідають за рівень розвитку моторної організації, зустрічаються порушення розвитку праксису. Диспраксія – це порушення формування у дітей можливості побудови цілеспрямованих рухових актів при нормальному м’язовому тонусі, відсутності паралічів та інших відхилень. 

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ присвячений диспраксії - розладу, що виявляється у важкостях з формуванням цілеспрямованих рухових актів у дітей, при відсутності паралічів або інших очевидних фізичних відхилень. Документ описує етіологію, історію вивчення, основні причини та патогенез диспраксії, виокремлює різні її види (еферентну, аферентну, ідеамоторну, ідеаторну тощо), і локалізацію порушень (артикуляційна, оральна, пальцева). Також наводяться основні симптоми та прояви диспраксії, які включають проблеми з мовленням, рухом, координацією, та визначаються наслідки для повсякденної активності та необхідність корекційних заходів.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація охоплює тему диспраксії - порушення здатності виконувати цілеспрямовані рухові акти у дітей за відсутності м'язових та нервових відхилень. Вона розглядає причини (в тому числі генетичні та своєчасне недозрівання мозкових структур), види диспраксії за механізмом, локалізацією та видом діяльності, а також симптоми і основні прояви розладу, включаючи проблеми з моторикою, мовленням та виконанням рухливих ігор. Мета презентації - надати інформацію про діагностування та розуміння диспраксії.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно