Дієприкметник як особлива форма дієслова.
Дієприкметник як особлива форма дієслова.
Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код
Інші публікації автора
- Число іменників. Іменники, що мають форми тільки однини або тільки множини.
- Рід іменників. Іменники спільного роду.
- Урок розвитку комунікативних умінь №13. Основні джерела матеріалу для твору та його систематизація (практично). Складний план готового тексту й простий план власного висловлювання.
- Урок розвитку комунікативних умінь №12. Усний твір-опис природи на основі особистих вражень у художньому стилі.
- Структура тексту: зачин, основна частина, кінцівка; відоме й нове. Тема й основна думка тексту.
Популярні публікації
- Проекти з природознавства в початковій школі
- Конспект відкритого уроку з геометрії "Чотирикутники навколо нас"
- Конспект заняття з морального виховання для дітей молодшого дошкільного віку на тему « Подорож у країну Добра » «До зайчика у гості»
- Конспект заняття на тему: "«Рухливі ігри на прогулянці»" «Як ведмежатко друзів шукало»
- Конспект заняття на тему: « Формування основ екологічної культури засобами флористики та дизайну » (художня праця) « Свято Покрови »
Наталя Володимирівна ретельно і правильно дібрала матеріал для вивчення теми "Дієприкметник" Гарно те, що вчителька спирається на творчість Тараса Шевченка і бере для теми його твори.Це є міжпредметний зв'язок. Вдало використано дослідження -конструювання, це розвиває дітей, спонукає до нових знань, співставлень. Гарно, що і попередні теми повторили учні – прикметник та дієслово, бо на них спирається дана тема. Також є і робота з підручником, цього оминати не можна, бо діти і так мало працюють з книгами. Дякую, сподобався матеріал.
Некоректно сформульована мета уроку (наприклад, з'ясувати і пояснити властиві дієприкметнику граматичні ознаки дієслова та прикметника, знаходити дієприкметники у тексті та в усному мовленні тощо). На мою думку, не варто широко називати дітям мету уроку, як вона визначена у конспекті. Не згодна з дібраними вправами для актуалізації опорних знань. Навіщо складна розповідь вчителя про дієприкметник, якщо потім діти читають даний матеріал у підручнику? Завдяки яким завданням виховувалася любов до природи (як зазначено в меті уроку)? Усього запланованого, вважаю, не можна виконати за 45 хвилин.