Виховувати в дітей бережливе ставлення до птахів, розширити і закріпити знання учнів про їхню поведінку і спосіб життя, роль і місце у природі, значення у житті людини; розвивати допитливість, спостережливість, інтерес до пташиного світу; учити замислюватись над наслідками своїх дій, сформувати уявлення про зимуючих птахів та птахів, які відлітають у теплі краї. Розкрити видовий склад птахів, які живуть в нашому регіоні, зокрема на Дніпропетров-щині, та птахів, які занесені до Червоної книги України.
День зустрічі птахів
Вікно перегляду документа
Отримати код
Вікно перегляду презентації
Отримати код
Інші публікації автора
- М. Рильський. Основні відомості про поета, його вміння бачити красу рідної природи і створювати красу засобами поетичної мови.
- Розвиток зв'язного мовлення. Складання портрета літературного героя.
- . Є. Гуцало. «Зірка», «Чарівники», «Журавлі високі пролітають...».
- Є. Гуцало. «Лось». Характеристика образів. Великий світ природи, місце в ньому людини.
- Євген Гуцало. «Лось». Основні відомості про письменника. Вічне протистояння добра і зла — наскрізна тема світового мистецтва. Порушення цієї теми в оповіданні. Співчуття, милосердя — шлях до перемоги добра.
Популярні публікації
- Свято казки у початковій школі
- Прес-конференція для учнів 7-10 класів «Подорож до англомовних країн» з використанням презентації PowerPoint та тестових завдань.
- Групова робота для учнів 9 класу «Наявність певних йонів можна визначити за допомогою якісних реакцій»
- Стаття на тему: «МОНІТОРИНГ ТА САНІТАРНО-МІКРОБІОЛОГІЧНА ОЦІНКА ЯКОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ З ДЖЕРЕЛ ДЕЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ С. ВОДЯНА БАЛКА ДИКАНСЬКОГО РАЙОНУ ЗА 2018 – 2019 РОКИ»
- Сценарій-візитка Діда Мороза та Снігуроньки для новорічного свята в середній та старшій школі
“День зустрічі птахів” цікавий захід, адже йдеться про друзів наших менших. Тут і розповідь, і ознайомлення дітей із птахами. Доречно і ретельно дібрані слайди, що супроводжують розповідь про птахів. Також на слайдах запропоновані цікаві ігри для дітей. Тут учні згадують почуте, використовують уже набуті раніше знання, відповідають на питання, визначають голоси птахів та їх ознаки за зовнішнім виглядом та голосом. Цікавий матеріал, пропоную вчителям переглянути та взяти для використання. Дякую.