Підібрати матеріали:

День безпечного інтернету

Автор: Тимошенко Юрій Олександрович

Посада: керівник гуртка

Місце роботи: Кременецький центр дитячої творчості Кременецької міської ради

Оцініть публікацію:

6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою».

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.

 При цьому діти потрапили в Мережу значно раніше за дорослих. У наш час сучасна молодь вільно володіє можливостями Інтернету та мобільними телефонами, а школярі, можливо, не розуміють, як без цього жив світ 20 років тому.

 Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх у розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків.

На даний час Інтернет переповнений відео – та фотоматеріалами сумнівного харак­теру. Ні для кого не секрет, що там безкоштовно можна знайти інформацію будь-якого змісту, на­віть інструкцію з виготовлення вибухівки.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Цей документ є сценарієм заходу "День безпечного Інтернету", який підготовлено у Кременецькому центрі дитячої творчості. Метою заходу є дослідження позитивних та негативних аспектів Інтернету, освоєння правил безпечної роботи в мережі, розвиток логіки, кмітливості та виховання інформаційної культури серед учнів. В програмі передбачено проведення мозкового штурму на тему користі Інтернету, виступи учнів про потенційні небезпеки в мережі, включаючи питання кібербезпеки, кібер-булінг, шахрайство, та інші ризики. Заплановано вправу "Хто надіслав тобі листа?" для демонстрації складнощів ідентифікації відправників у Інтернеті.

Вікно перегляду презентації
Отримати код
Короткий опис презентації

Ця презентація охоплює різні аспекти безпеки в Інтернеті, звертаючи особливу увагу на небезпеки, що можуть загрожувати користувачам, особливо дітям. Висвітленими темами є кіберзагрози, такі як клавіатурні шпигуни, хробаки, адваре, дропери, руткіти, кібер-булінг, фішинг, скімінг, інші форми шахрайства та ненадійна інформація. Також пропонуються ігри, що підвищують обізнаність щодо безпеки в цифровому середовищі, та наводяться правила поведінки в Інтернеті, які мають зметою забезпечити захист користувачів від онлайн ризиків.

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

© 2018-2024 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно