Підібрати матеріали:

Читання задом наперед

Автор: Михайловська Марія Миронівна

Посада: вчитель початкових класів

Місце роботи: Антонівська початкова школа

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тексти для уроків читання, за методом читання задом наперед. Ці тексти дозволять дітям покращити навички читання, закріпити вміння тримати увагу на тексті, бути зосередженими. Такий вид дільності є цікавий дітям, тому розвиватиме їх любов до цього. Використовуйте ці картки та діліться враженнями від цього методу.

Вікно перегляду документа
Отримати код
Короткий опис документу

Ці тексти є короткими оповіданнями та казками для дітей з моральними висновками або практичними порадами. Вони охоплюють різні теми: від поведінки кота, що залишився без їжі через лінь, до користі лікарських рослин, взаємодії тварин, як у казці про жабу і ворону, а також народні історії про зайця та глечик, легенди, сюжети про взаємодопомогу та дружбу, такі як історія про покинуте кошеня, роздуми про прихід весни. Вони вчать доброті, уважності до довкілля, значенню наполегливості та значенні сімейних цінностей.

Інші публікації автора

Популярні публікації

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Довжина коментаря повинна бути не меншою ніж 200 символів!

Токарева Світлана Олександрівна
Токарева Світлана Олександрівна каже:
25.11.2024 о 10:00

Зацікавилась вашим матеріалом, бо у роботі логопеда важливо знайти ті форми роботи, дають гарний результат для покращення мовлення. Тексти Сухомлинського завжди вокористовую у роботі як для навчальної діяльності, так і для виховної.Вважаю, що доречно на деяких уроках обирати такий вид діяльності для застосування навичок читання, для розвитку уваги у діте. Читання навпаки ( або задом наперед) часто використовується для тренування мозку. Чудово, що до кожного тексту є таблиця з показником часу та кількістю прочитаних слів.
Цікаво використовувати такий метод і для написання таких слів або для самостійного створення завдань, бо, дійсно, учні починають замислюватися і над лексичним значенням слів, порядком слів у реченні.
Дякую.

© 2018-2025 ВсімОсвіта
Для відображення на іншому сайті, скопіюйте даний код
Скопіювати
Скопійовано
успішно