Розвивати у дітей мовленнєве дихання, артикуляційну моторику, закріплювати правильну вимову звука [Р] в ізольованій вимові, у словах, словосполученнях, реченнях, у зв’язному мовленні; розвивати зв’язне монологічне та діалогічне мовлення засобами мнемотехніки, вдосконалювати вміння слухати, продовжувати розповідь; розвивати просодичний бік мовлення: темп, ритм, інтонацію; закріплювати знання дітей за лексичними темами: «Предмети побуту та вжитку», «Продукти харчування»; вправляти в добиранні слів-ознак (прикметників); вдосконалювати граматичний бік мовлення, навички словотворення; вдосконалювати навички фонематичного аналізу та синтезу; логічне мислення; виховувати інтерес до усної народної творчості, до народних казок, прагнення оказати допомогу.
Автоматизація звука [Р] в ізольованій вимові, словах, реченнях та у зв’язному мовленні.
Вікно перегляду документа
Отримати код
Інші публікації автора
Популярні публікації
- КОНСПЕКТ фронтального логопедичного заняття з навчання грамоти в старшій логопедичній групі Тема: «Цікава подорож Липового Листочка. Формування правильної вимови звука [л]. Літера Л»
- Fun Quarantine Відео-активіті для розмовного заняття з англійської мови
- Кінезіологічна казка "Пригода у лісі"
- Конспект уроку з фізики для 10 класу на тему "Робота з переміщенням заряду в електростатичному полі. Потенціал"
- Конспект уроку з фізики для 7 класу на тему "Урок 62 Прості механізми. Коефіцієнт корисної дії (ККД) простих механізмів."